هدیه رایگان با هر خرید ویزا کارت
برگه نخست/اخبار/دریافت تاییدیه شرکت مستر کارت Mastercard برای خرید شرکت VocaLink

دریافت تاییدیه شرکت مستر کارت Mastercard برای خرید شرکت VocaLink

مستر کارت موفق به دریافت مجوز سازمان تجارت و رقابت انگلستان (CMA) مبنی بر خرید شرکت VocaLink شد. مایکل میباچ یکی از مدیران ارشد کمپانی مستر کارت دراین‌باره نقل کرده: «آینده پرداخت در گرو انتخاب‌ها است. استفاده از شیوه های پرداخت‌ بانکی مبتنی بر حساب‌ در کنار مجموعه کارت‌های شرکت مستر کارت، امکان انجام کارها و قابلیت‌های بیشتری را در اختیار ما می‌گذارد. ما با این نوع از همکاری می‌توانیم پاسخگوی تمامی نیازهای پرداخت کسب‌ و کارها، دولت و مصرف‌کنندگان باشیم.»

بیت کوین

شرکت VocaLink که از پیشروان در صنعت پرداخت‌های بانکی مبتنی بر حساب که به آن ACH پرسرعت هم میگویند، میباشد در گستره وسیعی از بازارهای مالی جهانی مانند انگلستان، سنگاپور، تایلند و به‌ زودی ایالات‌متحده، ورود کرده است.

با کمک این خرید کمپانی مستر کارت، شرکت VocaLink تیمی از افراد متخصص، تکنولوژی‌های بانکی مبتنی بر حساب و سرویس‌هایی از قبیل تجزیه‌ و تحلیل مدیریت تقلب یا Fraud را در اختیار شرکت مستر کارت می‌گذارد.

این اتفاق می‌تواند تأثیر بسزایی در بخش‌های مختلف صنعت ازجمله خرده‌فروشی، پرداخت‌های فرد به‌ فرد و B2B یا Business to Business بگذارد.

مدیر ارشد تولید مستر کارت در ادامه ابراز کرد: «دسترسی هرچه بیشتر به روش های مختلف پرداخت‌های الکترونیک، فرصت‌های بسیار مناسبی برای ما فراهم می‌کند تا حوزه فعالیت‌هایمان را هرچه بیشتر گسترش دهیم و بتوانیم اتفاقات ممکن در دنیای تجارت را با شیوه ای جدید و نوین ترسیم کنیم. با ایجاد نوآوری در انواع روش ها پرداخت‌ کنونی می‌توانیم موانع موجود را از سر راه برداریم و با سرعت هرچه بیشتر قابلیت پرداخت‌های در لحظه یا Real-time را در تمام مکان‌ها و از طریق دستگاه‌ها فراهم کنیم.»

به اشتراک بگذارید
۲م اردیبهشت, ۱۳۹۶|دسته بندی: اخبار|برچسب: , , , , , |0 نظر

یک نظر بنویسید