هدیه رایگان با هر خرید ویزا کارت

درباره ویزا کارت، ویزا کارت چیست؟، مستر کارت چیست؟

در حال حاضر در جهان چهار کارت بین المللی وجود دارد که توسط بانک های تقریباً تمامی کشورها صادر میشوند، در واقع هر بانکی که مجوز های لازم برای صدور را دارد میتواند بر پایه ارزهای مختلف این نوع کارت ها را صادر کند. معروفترین و پرطرفدارترین کارت ها MasterCard و VisaCard هستند. در کشور ایران تقریباً هیچ بانکی نمیتواند این نوع کارت ها را صادر کند چون به علت تحریم های آمریکایی ما قادر به دریافت چنین خدماتی از بانک های ایران نیستیم، مگر در آینده با رفع تحریم ها این حق امتیاز صدور به بانک های ما داده شود. این چهار شرکت صادر کننده کارت ها هر کدام مجزا و مختلف هستند که همگی آنها متعلق به کشور آمریکا میباشند : Amex، Discover، Master، Visa چهار شرکت مذکور هستند.

جهت آشنایی بیشتر چند مفهوم دیگر نیز در ادامه برای شما توضیح داده شده است:

پول الکترونیکی یا ECurrency :ویزا کارت credit card

مهمترین کاربرد پول الکترونیکی استفاده آن برای خرید و فروش اینترنتی است .

رایج ترین روش برای خرید و فروش اینترنتی درسرتاسر جهان استفاده از کارتهای اعتباری می باشد . متداولترین نوع از کارتهای اعتباری که مورد پذیرش همگی فروشگاه ها در سراسر دنیا هستند عبارتند از Visa Card , Master Card , Discover ، Amex  که خود انواع مختلفی همچون Credit Card , Debit Card , Prepaid Card دارند .

درجهان بیشترین تعداد مصرف کننده به علت داشتن قدمت و سابقه بیشتر متعلق به ویزا کارت میباشد.

اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ویزا در وب سایت ویکی پدیا موجود میباشد که از این پیوند میتوانید مطالعه کنید

کارت اعتباری یا Credit Card :

همانطور که از نامش پیداست اگر شما صاحب این نوع از کارت شوید قادر خواهید بود از تمامی فروشگاهها خرید کرده و سپس مبلغ مورد نظر را طی اقساط بانکی پرداخت نمایید .کارت اعتباری بانک ملت و ملی را می توان نمونه این نوع کارت ها مثال زد.  این کارتها قابلیت استفاده در ATM ( خودپردازها ) را نیز دارند .

شما با این نوع از کارتها می توانید از اینترنت هم خرید کنید اما به خاطر اینکه دارنده این کارت قادر است بیش از موجودی کارت خرید نماید از این رو در صورت استفاده غیر محتاطانه در اینترنت امکان ضرر و زیان وجود دارد و یا ممکن است توسط هکرها و یا عوامل دیگر اطلاعات کارت دزدیده شده و کارت در مبالغ بالا به ضرر شما خالی گردد.

نحوه تهیه کارت اعتباری بین المللی : برخی از بانکهای کشور از جمله بانک ملی ایران Credit Card عرضه می کردند که به خاطر تحریم های شدید بین المللی تقریبا صدور کارت اعتباری یا کردیت کارت بین المللی از نوع ویزاکارت یا مسترکارت امکان پذیر نیست ولی در کشورهای دیگر که امکان تهیه کردیت کارت وجود دارد به راحتی هرکسی نمیتواند کارت اعتباری بین المللی داشته باشد چون نیاز به کار و درآمد مشخص و حقوق متناسب و نسبتا زیاد و همچنین ضامن یا وثیقه غیرمنقول میباشد.

کارت خرید نقدی یا Debit Card :

این نوع کارت بیشتر برای خرید از فروشگاههای فیزیکی و مجازی در سطح اینترنت و استفاده از ATM ها کابرد دارند.شما جهت استفاده از این نوع کارت همانطور که میدانید باید مبلغ مورد نیاز را پیش از خرید در کارت خود داشته باشید

تمامی کارت های صادرشده از بانک های ایران نظیر کارت سیبا بانک ملی، اکسس کارت بانک ملت، کارت های بانک های سامان پارسیان اقتصاد نوین صادرات و بسیاری از بانک های کشور که به حساب قرض الحسنه یا جاری یا سپرده کوتاه مدت و بلند مدت متصل هستند و با سپرده کم و زیاد قابل بازگشایی هستند از نوع دبیت کارت هستند.

نحوه تهیه دبیت کارت بین المللی : برخی از بانکهای کشور اقدام به عرضه این نوع کارت کرده اند که به خاطر تحریم های فراوان علیه بانک های کشور صدور این نوع کارت ها توسط بانک های ایران تقریبا غیرممکن شده است، در ایران اغلب کارت های فیزیکی (پلاستیک) دبیت کارت که توسط بانک های مختلف کشور صادر میشوند از نوع ویزا کارت هستند. به زودی مستر کارت های قابل شارژ توسط ما عرضه میگردد.

Prepaid Card :

شما پیش از استفاده از این نوع کارت، آن را به میزان معین شارژ تهیه میکنید و سپس اقدام به خرید در محیط اینترنت یا خارج از اینترنت در فروشگاه ها میکنید. این نوع کارت ها غیر قابل شارژ هستند برای نمونه کارت هدیه بانک های ایران در مبالغ مختلف نمونه این نوع کارت بانکی میباشد. مسترکارت های مجازی از 25 تا 500 دلاری و ویزاکارت های هدیه ارائه شده توسط ما که در مبالغ متنوع از صد تا هزار دلار صادر میشوند و هم دارای کارت فیزیکی جهت استفاده در فروشگاه های خارج از ایران و هم دارای کد CVV جهت خرید در محیط اینترنت میباشند.

 شما برای خرید ویزا کارت مجازی (هدیه) و یا خرید مستر کارت مجازی آنی به نام خود ، می توانید از طریق این سايت اقدام نمایید .